Cameraman

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DARE active.

Vezi toate job-urile Cameraman active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Media - Jurnalism active pe Hipo.ro

Angajator: DARE
Domeniu:
  • Marketing
  • Media - Jurnalism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.08.2018

       DARE (Development Advice & Resources) is a consultancy company with a focus on helping organizations realize the potential in their people and on helping people discovering their talents. Services are organized into four areas: People Strategy; Organizational Performance; Talent Management; Adoption and Change Management Execution.

    Cerinte

    • Studii medii finalizate;
    • Experiență în domeniu, eventual ca freelencer sau în televiziune;
    • Abilităţi bune de comunicare/socializare;
    • Spirit de observaţie foarte bun;
    • Capacitate de adaptabilitate şi responsabilitate;
    • Spirit de echipă;
    • Aptitudini organizatorice;
    • Capacitate de multitasking;
    • Cunoştinţe bune de Photoshop.

    Responsabilitati

    Realizează activităţile specifice domeniului în cadrul unei echipe de filmare;
    Participă la decupajul regizoral şi de imagine;
    Respectă dimensiunile de încadratură compoziţională specificei;
    Asigură calitatea artistică si tehnică a cadrelor realizate;
    Colaborează cu toate departamentele și persoanele implicate în proiect.

    Alte informatii

    Ce îți oferim noi:
    - coaching personal și profesional la locul de muncă;
    - un birou ce îți aduce inspirație în fiecare zi;
    - shuttle pus la dispoziție, dacă nu vrei să folosești mașina personală;
    - un mediu mereu deschis către tehnologie și simplificare. Mereu căutăm să implementăm cele mai noi tendințe în domeniu;
    - pachet salarial motivant, in funcție de calificari, implicare profesională și rezultate, tichete de masă;
    - oportunitatea de a lucra într-o echipă frumoasă, profesionistă, de a învăța și de a dezvolta competențe și experiență;

    În cazul în care te consideri persoana potrivită, te rog să-mi trimiți CV-ul cu subiectul „Cameraman”.

    Succes!

    BUCURESTI,

    Hybrid

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (125)