Email support-ITALIANA

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile I.M HR active.

Vezi toate job-urile Email support-ITALIANA active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: I.M HR
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 21.06.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Este de ajuns sa cunosti limba Italiana la un nivel suficient de bun cat sa poti conversa cu nativi, in scris.
    Este suficient sa iti doresti sa faci parte dintr-o echipa vesela, plina de energie si sa lucrezi intr-un spatiu de birouri localizat langa Eroilor.
    Este suficient sa iti doresti independenta financiara, un job full-time si sa iubesti Italiana :).

    Responsabilitati

    Vei putea asculta muzica ta preferata in casti, in timp de oferi suport via email unor abonati al unei platforme de tip cazino online.
    Vei putea sa te bucuri de zile tematice in companie, zile cu concursuri, petreceri si selfie-uri amuzante. :)
    Cu alte cuvinte, vei imbina distractia cu munca, iar la final de luna vei avea si satisfactia unui pachet salarial super ofertant.

    Aplica fara CV
    3700 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (184)