Referent Centru Monitorizare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Farmacia Dona active.

Vezi toate job-urile Referent Centru Monitorizare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Farmacia Dona
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 22.06.2018

    Departamentul Securitatea Informatiei se mareste si isi cauta un nou coleg. Daca vrei sa te alaturi echipei Farmaciile DONA, asteptam cu interes CV-ul tau.

    Cum arata noul coleg/ noua colega:

    • operare PC – cunostinte medii
    • Office (Word, Excel, Outlook) – cunostinte medii
    • cunostinte minime legate de sistemele de retelistica
    • cunostinte minime in domeniul sistemelor antiefractie (alarma si CCTV)
    • reprezinta avantaj: experienta de lucru intr-un Dispecerat
    • rabdare si discretie
    • spirit analitic si organizatoric

    Care vor fi responsabilitatile tale:

    - responsabilitate fata de si organizare a activitatii de instalare a sistemelor antiefractie si monitorizare a punctelor de lucru

    - desfasurarea activitatilor de supraveghere prin intermediul camerelor de supraveghere, pentru prevenirea furturilor interne si externe, cu respectarea Regulamentului Companiei si a prevederilor legale in domeniu

    - asigurarea functionalitatii sistemelor antiefractie

    - intocmirea de rapoarte cu privire la activitatea desfasurata

    Care vor fi beneficiile tale:

    - pachet de beneficii complex si diversificat:

    - salariu direct proportional cu experienta si abilitatile

    - tichete de masa

    - card de reducere in farmaciile Dona

    - mediu de lucru profesionist si oportunitatea dezvoltarii carierei alaturi de o echipa de profesionisti

    - activitati de teambuilding si diverse evenimente cu scop de sudare si incentivare a echipei

    Candidatura ta va fi tratata cu discretie.

    Apreciem interesul si multumim tuturor candidatilor, insa doar cei care indeplinesc cerintele din anunt vor fi contactati. Va multumim pentru intelegere!

    Aplica fara CV
    4000 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (10)