Coordonator echipa vanzari directe Baia Mare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Orange Romania Communications active.

Vezi toate job-urile Coordonator echipa vanzari directe Baia Mare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Orange Romania Communications
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Baia Mare
  • Actualizat la: 22.06.2018

    Orange Romania Communications este o companie parte a grupului Orange și o subsidiara Orange Romania din data de 30 septembrie 2021.
    Compania ofera atat asistenta, cat și servicii convergente de voce fix-mobil, internet in banda larga și televiziune pentru cei aproximativ 5 milioane de clienti ai sai. De asemenea, gestioneaza infrastructura de retea ce cuprinde pana la 90.000 de km de fibra optica și conecteaza in jur de 3 milioane de gospodarii.

    Cerinte

    Capacitatea de coordonare, motivare si instruire a consultantilor de vanzari.
    Inteligenta nativa peste medie.
    Constiinciozitate, rigoare, control si abilitati de organizare.
    Capacitate de a lucra in conditii de stres.
    Bune cunostinte de operare PC (Office: Excel, Word, PPT).
    Permis de conducere categoria B (fără incidente).
    Experienta in management si in vanzari directe pe teren reprezinta un avantaj.

    Responsabilitati

    Coordoneaza echipa de vanzari directe.
    Contribuie la procesul de recrutare si selectie a consultantilor de vanzari.
    Analizeaza activitatea echipei( statistici si performanta) si face recomandari pentru eficientizarea activitatii.
    Analizeaza si identifica probleme, contribuie si ofera suport pentru atingerea obiectivelor lunare.
    Creaza, mentine si creste portofoliul de clienti si valoarea abonamentelor contractate.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Salariu fix ( plus sistem de bonusare format din comision din vanzari+bonus de performanta).
    Servicii medicale furnizate de reteaua privata de sanatate Regina Maria;
    Laptop, tableta, telefon.
    Masina.
    Program de formare profesionala.
    Posibiliatati de avansare in cariera in cadrul unei companii multinationale.

    *angajarea se face prin partenerul Telekom, ProSolutions Agency.

    Doar candidatii selectati vor fi contactati.
    Va rog sa trimiteti C.V. -ul pana la data de 23.06.2018.
    Persoana de contact: Adriana Stanemir

    Baia Mare,

    Baia Mare,

    Baia Mare,

    Vezi job-uri similare (7)