Kinetoterapeut - freelancer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DARE active.

Vezi toate job-urile Kinetoterapeut - freelancer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: DARE
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 13.06.2018

       DARE (Development Advice & Resources) is a consultancy company with a focus on helping organizations realize the potential in their people and on helping people discovering their talents. Services are organized into four areas: People Strategy; Organizational Performance; Talent Management; Adoption and Change Management Execution.

    Cerinte

    - sa detina calificarea de fiziokinetoterapeut, kinetoterapeut, asistent balneofizioterapie, profesor de cultura fizica medicala;
    - cursurile de masaj terapeutic constituie avantaj;
    - capacitate de comunicare, calm;
    - capacitate de integrare intr-un mediu organizational profesionist;
    - profesionist, cu pasiune pentru aceasta meserie si pentru bebelusi, cu standarde inalte de igiena, dornic de perfectionare, sociabil;
    - experienta profesionala in domeniu (de preferat in activitati cu bebelusi).

    Responsabilitati

    - aplică tratamente de fiziokinetoterapie si masaj pentru pacientii/bebelusii Active Center, în baza de tratament, la recomandarea medicului;
    - tine evidenta intregii activitati de fiziokinetoterapie si urmareste eficienta tratamentului;

    Echipa ACTIVE FAMILY CENTER este formată din profesioniști cu experiență, majoritatea părinți la rândul lor, care ajută cuplurile să se pregatească în mod temeinic pentru cea mai importantă misiune a lor: aducerea pe lume a unui copil și îngrijirea sa.

    Conform celor mai eficiente metode pedagogice, cursurile teoretice și practice sunt dinamice și interactive, fiind susținute pe suport digital și cu recuzită de specialitate.

    Instructorii Active Family Center care se ocupă de pregătirea fizică prin gimnastică și relaxare prin masaj sunt specializați în lucrul cu gravidele, lăuzele și bebelușii astfel încât clientele noastre se simt întotdeauna confortabil și în siguranță în mâinile lor.

    Oferim:
    - Salariu motivant, plata pe ora;
    - Instruiri de specialitate pe cele mai noi aparate de pe piata;
    - Posibilitati de dezvoltare profesionala continua intr-un mediu de lucru profesionist;
    - Loc de munca stabil.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (82)