Consilieri vanzari in magazinele SAKARE din Londra

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Sakare active.

Vezi toate job-urile Consilieri vanzari in magazinele SAKARE din Londra active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Sakare
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Strainatate
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 10.06.2018

    Brandul de cosmetice de lux SAKARE, cu reprezentante localizate in marile capitale ale Europei: Londra, Paris, Amsterdam, Berlin.

    Cerinte

    Cerinte:
    -atitudine pozitiva in interactiunea cu oamenii, deoarece comunicarea si relationarea cu clientul sunt aspecte esentiale in vanzari;
    -interes, entuziasm si determinare, pentru ca iti oferim posibilitatatea de castig pe masura ambitiei tale;
    -perseverenta si dorinta de a reusi, intrucat avem nevoie de tine pentru o perioada lunga de timp;
    -carisma si simtul umorului, nu trebuie sa lipseasca, zambetul consilierului nostru aduce implicit zambetul clientului;
    -cunostinte de limba engleza la nivel avansat.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    -abordarea potentialului client si castigarea atentiei acestuia;
    -promovarea produselor si consilierea clientului in vederea vanzarii;
    -demonstratia produselor in shop-urile noastre;
    -incheierea vanzarii ca si scop final.

    Alte informatii

    Beneficii:
    Veniturile variaza intre 1500-3000 de lire/luna in functie de competentele tale.
    Costul biletului de avion este decontat.
    De la aeroport vei fi preluat de unul din colegii nostri si vei fi condus la cazare.
    Prima luna de cazare este gratuita.

    Remote

    Remote