Internship vanzari-imobiliare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ANG Holding active.

Vezi toate job-urile Internship vanzari-imobiliare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ANG Holding
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 12.02.2019
    Scurta descriere a companiei

    Te asteptam in echipa noastra!

    Cerinte

    Candidatul ideal:
    - bune abilitati de comunicare, ambitie, perseverenta
    - motivatie puternica pentru realizari financiare semnificative
    - aspect placut si ingrijit
    - studii medii sau superioare
    - abilitati de comunicare si relationare
    - disponibilitate pentru munca de teren

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - promovarea ofertelor companiei, mentinerea relatiilor cu clientii companiei, intocmirea si prezentarea de oferte clientilor, crearea unui portofoliu propriu de clienti si proprietari, intermedieraea tranzactiilor intre vanzator si comparator/ proprietar - chirias.

    Alte informatii

    Ce oferim?

    -Comision progresiv in functie de performante
    -Instruire de start și sprijin pe tot parcursul evolutiei tale in agentie.
    -Sprijin pentru a-ti atinge propriile obiective de invatare
    -Mediu de lucru dinamic, diversitate in munca.
    -Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa mare de profesionişti

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (74)