Tehnician veterinar

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile IHM Total Consult Romania active.

Vezi toate job-urile Tehnician veterinar active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: IHM Total Consult Romania
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 13.07.2018

    IHM Total Consult is, beginning with June 2019, part of SGB Humangest Holding, an Italian group of companies offering specialized consulting services in the field of human resources selection, training and management. IHM Total Consult was founded in 2004 and is now ranked among the top 5 HR players on the Romanian market, considering turnover.
    All resumes and data are considered confidential and will be evaluated only for projects matching your professional experience.

    Cerinte

    Calificare de tehnician veterinar

    Responsabilitati

    Supraveghează recepţia materilor prime sosite în unitate;
    Verifică organele şi carcasele rezultate din fluxul de producţie prin secţiunile obligatorii impuse de lege;
    Recoltează probe privind autocontrolul unităţii prevazut în HACCP conform solicitărilor;
    Monitorizează acţiunile de dezinfecţie (controlul preoperaţional în sectorul alocat privind starea de igienă), informează superiorul cu privire la toate neregulile observate şi participa la remedierea acestora;
    Monitorizează acţiunile de dezinsecţie şi informează superiorul cu privire la toate neregulile constatate;
    Verifică menţinerea echipamentelor de lucru în perfectă stare de curăţenie;

    Alte informatii

    Salariu atractiv
    Bonusuri
    Bonuri de masa
    Cazare

    BUCURESTI, Timisoara,