Economist contabil - Junior

Vezi toate job-urile Crowe PayOut Romania Membru Crowe Global active.

Vezi toate job-urile Economist contabil - Junior active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Crowe PayOut Romania Membru Crowe Global
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.10.2018

    Intr-o lume unde diversitatea este un element cheie, stim ca este esential sa adaptam serviciile noastre la cerintele clientilor, sa construim solutii customizate pentru fiecare client.

    Motto-ul nostru: Nu exista un serviciu care sa nu poate fi imbunatit.

    Cerinte

    Studii economice in curs sau finalizate
    Cunostinte de contabilitate primara si financiara
    Cunostinte de limba engleza/italiana la nivel mediu
    Cunostinte operare PC: MS Office (Excel, Word)
    Spirit de echipa, abilitati de comunicare si relationare
    Disponibilitate pentru studiu si pentru crearea unei cariere in domeniul contabilitatii
    Persoana comunicativa, deschisa si dornica sa invete lucruri noi
    Capacitate buna de organizare, de respectare a termenelor limita
    Experienta intr-o pozitie similara constituie un avantaj

    Responsabilitati

    Inregistrarea documentelor primare in programul de contabilitate: facturi de intrare si de iesire, operatiuni de incasari si plati, extrase de banca, registru de casa, evidenta si procesarea deconturilor de cheltuieli etc.
    Incadrarea corecta a facturilor pe venituri si cheltuieli
    Intocmirea documentelor contabile primare
    Verificarea conformitatii documentelor financiar-contabile cu cerintele legale in vigoare
    Solicitarea documentelor lipsa/rapoartelor/situatiilor de lucrari
    Arhivarea si pastrarea in buna ordine a tuturor documentelor

    3000 - 4000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (109)