Consultant în vânzări produse cosmetice - București

Angajator: EMBLEMA Retail Solutions
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.05.2018

    We are in BTL business activating in three big retail markets: FMCG, Fashion and Luxury. For us, the excellence is made by keep it simple but innovative way.

    Cerinte

    - Studii medii (Liceu-Diplomă de Bacalaureat);
    - Abilitatea de a identifica ușor și de a înțelege nevoile clienților;
    - Orientat către client și către rezultate

    Responsabilitati

    - Identifică nevoile clienților și îi consiliaza in alegerea produsului potrivit;
    - Lucrează și în zile de weekend si mai putin in timpul saptamanii (exista flexibilitate in stabilirea programului full-time);
    - Gestionează marfa și se asigură că nu există risc ca marfa sa lipseasca de pe stoc;
    - Promovează și vinde produsele cosmetice din locația în care se desfășoară activitatea;
    - Realizează activități administrative: aprovizionarea rafturilor, actualizarea prețurilor la raft, raportare;
    - Participă la trainingurile companiei;

    • Oportunitatea de a vă dezvolta într-un mediu dinamic și provocator;
    • Pachet salarial format din: salariu fix + bonuri de masă + bonus din vânzări + bonus în produse
    • CIM (Contract Individual de Munca);
    • Training oferit de specialiști;
    • Program flexibil agreat cu managerul direct, full-time sau part-time