Supervisor lucrari constructii

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Evolve today active.

Vezi toate job-urile Supervisor lucrari constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Angajator: Evolve today
Domeniu:
  • Constructii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.05.2018

    At Evolve today we offer complex Human Resources services, from business consulting to headhunting and recruitment. We have extensive experience in finding talented professionals, for a variety of industries, especially in the IT sector.
    We started with a dream: to create a Human Resources company with a strong, unique profile on the market, deeply shaped by our core values: commitment to performance, professionalism, a balanced approach and deep satisfaction for our clients.
    From that moment, we nurtured special relationships and we continuously evolved, being flexible, but staying true to our values. We aim higher and higher and we invite you to EVOLVE with us!

    Cerinte

    Alaturi de partenerul nostru de business, un important jucator pe piata dezvoltare imobiliară cu o experiență de peste 15 ani pe piața locală, care a dezvoltat și deține două dintre cele mai mari parcuri de birouri clasa A din București. Si de asemenea este dezvoltatorul primului campus privat din România care cuprinde 925 de garsoniere și apartamente destinate închirierii recrutam Supervisor lucrari constructii – cu experienta in fit-out-uri.

    Dorim sa te cunoastem, daca:

    - Ai o experienta de minimum 3 ani pe o pozitie similara;
    - Esti absolvent de studii superioare in domeniul constructiilor civile sau al instalatiilor pentru constructii;
    - Te poti descrie ca o persoana organizata, atenta la detalii, analitica, cu excelente abilitati de rezolvare a problemelor;
    - Tratezi termenele si schimbarea prioritatilor drept provocari si oportunitati;
    - Ai capacitatea de a evalua, de a lua decizii si de a initia actiuni.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    - Coordonarea, urmarirea si verificarea lucrarilor de constructii si fit-out;
    - Urmarirea realizarii lucrarilor de constructii in conformitate cu prevederile din proiect, din caietul de sarcini, din clauzele constractuale;
    - Supravegherea si verificarea lucrarilor de constructii din punct de vedere calitativ si al respectarii documentatiei de proiect;
    - Se asigura ca lucrarile de constructii sunt executate la timp si conform cererilor de calitate agreate cu beneficiarul;
    - Coordonarea personalului atribuit lucrarilor de constructii;
    - Coordonarea subantreprizelor;
    - Ofera suport integral Project Managerilor;
    - Intocmirea, verificarea si actualizarea listelor de cantitati de materiale ca suport al ofertarii;
    - Efectuarea masuratorilor, verificarea cantitatilor de lucrari si intocmirea situatiilor de lucrari;
    - Asigurarea calitatii lucrarilor executate si verificarea documentatiei de calitate pentru materialele puse in opera si pentru lucrarile executate.
    - Oferirea de solutii pentru optimizarea si eficientizarea desfaurarii lucrarilor.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Abonament la clinica medicala privata
    - Birouri perfect conectate la centrul orasului (statia de metrou Preciziei/Pipera)

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (67)