Colorful Web Designer

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile I.M HR active.

Vezi toate job-urile Colorful Web Designer active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Internet - eCommerce active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: I.M HR
Domeniu:
  • Internet - eCommerce
  • Marketing
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.05.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    Nu ne plac anunturile scortoase si nicidecum oamenii lipsiti de creativitate si culoare.
    Daca te autodefinesti ca fiind un web designer plin de imaginatie, care stii sa imbini cunostintele in wireframing tools, ai experienta in web design cu: sites, landing pages, online forms, sign-up flows, newsletters si daca pe deasupra mai stii si sa traduci concepte de design in pasi concreti de implementare pentru web developer, esti pe drumul spre a intra intr-un proiect cel putin interesant, alaturi de o companie de renume plina de haz si buna dispozitie.

    Responsabilitati

    Iata cu ce te vei distra la birou:
    - Creare de noi pagini pentru site
    - Creare de noi landing page-uri de diverse tipuri: paid, gated content
    - Creare de newslettere
    - Creare de template-uri de emails
    - Poze pentru blogposturi/blog, ilustratii/grafica pentru diverse campanii de ads, bannere/grafica pentru diverse campanii de parteneriat cu alte publicatii

    Programul tau de lucru se rezuma la 20h/saptamana, ore cu care poti jongla cum doresti in imparitrea lor per zile din saptamana.
    Vei putea alterna lucratul de la birou cu cel de acasa, sau de unde doresti tu.
    Vei face parte dintr-o echipa plian de haz, energie si idei creative, care spera sa faci parte din echipa lor cel putin pana la pensie :)
    Pachetul salarial este si el ofertant, deci nu-ti face griji ca vor spera ca zambetul lor iti este suficient. :)

    Hybrid

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (89)