Reprezentant relatii clienti - Cluj

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Reprezentant relatii clienti - Cluj active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 06.07.2018

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    - Abilitati dezvoltate de relationare interpersonala si orientare catre client.
    - Abilitati dezvoltate de comunicare verbale si scrise.
    - Abilitati de a lucra cu calculatorul (MS Office;World, Excel, Outlook).
    - Cunostinte la nivel avansat privind una dintre urmatoarele limbi: Franceza, Italiana, Germana, Portugheza, Suedeza, Finlandeza sau Olandeza.

    Responsabilitati

    - Comunicarea cu clientul prin telefon, chat sau e-mail;
    - Identificarea problemelor aparute la client si gasirea unor solutii corespunzatoare;
    - Se ofera suport clientului in cauza;
    - Mentine relatiile cu clientii.

    Alte informatii

    Beneficii:

    • Bonus pentru performanță;
    • Asigurare medicală privată;
    • Tichete de masa;
    • Contract de muncă pe durată nedeterminată;
    • Formare profesională și continuă;
    • Construirea unei cariere în cadrul unei echipe multinaționale.

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca, Job national

    Cluj Napoca, Floresti,

    Vezi job-uri similare (4)