SENIOR TELESALES SPECIALIST

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Coface Romania active.

Vezi toate job-urile SENIOR TELESALES SPECIALIST active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Coface Romania
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.08.2018
    Remote work: On-site

    RESPONSABILITĂȚI:

      • Promovarea și vânzarea prin telefon a serviciilor companiei;
      • Creșterea vânzărilor pe produsul alocat;
      • Contactarea potențialilor clienți;
      • Crearea și dezvoltarea portofoliului de clienți;
      • Contributie activa la dezvoltarea si coordonarea echipei de telesales (coaching, monitorizare).

    CERINȚE:

    • Abilități de comunicare și persuasiune;
    • Orientare spre client;
    • Putere de convingere, tenacitate;
    • Capacitate de analiză și sinteză;
    • Capacitate de a se integra rapid în echipă;
    • Seriozitate și dorință de afirmare;
    • Persoană dinamică și optimistă;
    • Student/absolvent de studii superioare;
    • Cunoștinte de limba engleză;
    • Cunoștinte de Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint);
    • Program full-time;
    • Minim 3 ani de experienta in telesales;
    • Abilitati de coordonare si leadership.

    ALTE DETALII:

    • Pachet salarial și bonus în funcție de rezultate;
    • Asigurare medicala si bonusri de masa;
    • Posibilitate de promovare in functie de rezultatele obtinute;

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Vezi job-uri similare (27)