Reprezentant Medical

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile qpas active.

Vezi toate job-urile Reprezentant Medical active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Farmacie - Medicina active pe Hipo.ro

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Farmacie - Medicina
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.05.2018

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that we. will find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o companie multinationala din industria farmaceutica, cautam tineri cu potential, dornici sa invete si sa se dezvolte profesional intr-un mediu de lucru placut.

     Experienta de minim 1 ani in promovare.
     Orientare catre clienti si atingerea rezultatelor;
     Foarte bune abilitati de organizare, negociere si prezentare;
     Excelente abilitati de inter-relationare si construire de relatii pe termen lung;
     Bune cunostinte de utilizare a computerului;
     Permis categoria B;
     Absolvent studii universitare: medicina, farmacie .

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
     Viziteaza cu regularitate a medicilor specialisti si farmacistii din zona alocata si ofera informatii relevante si corecte asupra produselor;
     Identifica si propune actiuni specifice, adaptate clientilor, in scopul atingerii obiectivelor calitative si cantitative;
     Propune si organizeaza seminarii informative pentru medicii specialisti si farmacisti;
     Sustine prezentari in vederea promovarii produselor.

    Alte informatii

    Perioada determinata de 2 ani.

    BUCURESTI, Otopeni,

    Aplica fara CV
    5500 RON NET / luna
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov, Job national

    Vezi job-uri similare (65)