Agent Servicii Clienti Limba Maghiara

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile e-value International active.

Vezi toate job-urile Agent Servicii Clienti Limba Maghiara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: e-value International
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 19.05.2018

    Noi suntem E-VALUE INTERNATIONAL, o echipa tanara si prietenoasa, care isi sprijina colegii! Noi lucram, dar ne si distram! Vino sa vezi singur - te asteptam!

    Iti oferim sanse reale sa iti dezvolti o cariera, asa cum am am facut-o cu cei peste 30 de Team Leader-I pe care ii avem deja.

    Sprijinul si trainingul sunt permanente si o echipa de Training dedicata si entuziasta este tot timpul alaturi de tine.

    Suntem parte din grupul OTE si Deutsche Telekom si oferim servicii excelente clientilor nostri, in industria telecom din Romania.

    Cerinte

    Candidatul ideal
    Cat despre tine, viitorul nostru nou coleg sau noua colega, ne dorim sa:

    -cunosti limba maghiara la nivel avansat (avantaj vorbitor nativ)

    -fii student/a sau absolvent/a de studii superioare;

    - ne convingi de bunele tale abilitati de comunicare si de ascultare activa;

    -ai foarte bune abilitati de vanzare si persuasiune

    - iti doresti sa intelegi nevoile clientului si sa ii oferi solutia potrivita lui;

    - sa doresti sa realizezi obiectivele de performanta stabilite;

    - sa iti placa sa lucrezi in echipa si sa crezi in puterea lucrurilor facute impreuna;

    Responsabilitati

    - oferi suport clientilor unei mari companii de teleshopping, transmitand informatii generale sau personalizate despre produse, tarife, etc.

    - vei promova produsele clientului nostru (teleshopping), astfel incat sa realizam obiectivele cantitative si calitative, la nivel individual, de echipa si de proiect.

    - opera datele despre produsele clientilor in aplicatiile IT utilizate, la timp si cu atentie la calitatea informatiilor;

    - participa la sesiuni de training, pentru actualizarea informatiilor detinute si pentru dezvoltarea abilitatilor tale personale si profesionale.

    -vinde produse noi catre clintii din baza noastra de date

    Alte informatii

    Beneficii:
    -pachet salarial atractiv compus din salariu fix+bonuri de masa+bonusuri de performanta

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov, Sfantu Gheorghe,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (10)