SPECIALIST MARKETING/COMUNICARE

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AgroConcept active.

Vezi toate job-urile SPECIALIST MARKETING/COMUNICARE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Marketing active pe Hipo.ro

Angajator: AgroConcept
Domeniu:
  • Marketing
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Ilfov
  • Actualizat la: 19.05.2018

    AgroConcept este unicul importator si distribuitor autorizat pe piata din Romania al New Holland Agriculture si unic distribuitor pentru brandurile Kverneland si Casella.

    Cerinte

    NE-AR PLĂCEA SĂ TE CUNOAȘTEM DACĂ AI:

    Studii superioare;
    Experiență anterioară în Marketing/Comunicare de minimum 2 ani;
    Abilități de organizare, analiză, sinteză si interpretare;
    Abilități de comunicare și prezentare;
    Cunoștințe avansate Excel, PowerPoint, Word;
    Limba engleză nivel avansat.

    Responsabilitati

    ATRIBUȚII ȘI RESPONSABILITĂȚI:

    Suport pentru implementarea activităților de marketing/comunicare: evenimente, târguri de profil, campanii de publicitate;
    Menținerea relației cu furnizorii externi și a unei evidențe a documentelor oficiale;
    Gestionarea activității de comandă și producție a materialelor de marketing;
    Colaborarea constantă cu echipele de vânzări;
    Monitorizarea pieței, a competiției și realizarea de rapoarte și analize periodice;
    Întocmirea de documente specifice activităților de marketing/comunicare în funcție de solicitări.

    BENEFICII

    Posibilitatea de dezvoltare profesională;
    Lucrul într-o echipă tânără, energică și competitivă;
    Oportunități de training atât în țară cât și în străinătate;
    Laptop, telefon;
    Bonuri de masă, asigurare de sănătate;
    Programul de lucru este 8-17, iar transportul este asigurat de către companie.

    BUCURESTI, Ilfov,

    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    Vezi job-uri similare (4)