Agent servicii client - Bucuresti, sector 4

Vezi toate job-urile Agent servicii client - Bucuresti, sector 4 active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: confidential
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Secretariat - Administrativ
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.05.2018
    Remote work: On-site
    Cerinte

    - Studii medii sau superioare finalizate;
    - Abilitati de utilizare calculatator, de introducere date in vederea procesarii lor electronice, de utilizare produse tip Microsoft Office (Word, Excel, Power Point);
    - Minim 2 ani experienta intr-o pozitie similara;
    - Memorie buna, capacitate de concentrare, gandire logica, atentie la detalii;
    - Capacitate de comunicare si abordare diplomatica a relatiilor inter-umane;
    - Prezenta de spirit, pozitiv echilibrat, dinamic;
    - Receptivitate fata de nou si dorinta de autoperfectionare;
    - Experienta in SAP - ERP constituie un avantaj.
    - Disponibilitate program in schimburi.

    Responsabilitati

    - Operarea in sistemul informatic(SAP) - creare comenzi, livrari, facturi;
    - Preluarea si prelucrarea corecta a datelor de vanzare;
    - Creare si intretinere baza de date;
    - Comunicare cu clientii interni si externi.

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv dinamic;
    - Posibilitatea de promovare si specializare;
    - Tichete de masa;

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Vezi job-uri similare (481)