Key Account Desk Advisor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile I.FUTURE active.

Vezi toate job-urile Key Account Desk Advisor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: I.FUTURE
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.05.2018

    IFUTURE Romania is a recruitment company part of a multinational organisation Thakral Group from Singapore. We want to be the Solution Partner, positioning as the intermediate between the potential of the labor market and the specialized staff need from our portofolio clients.

    The values which drives our activity are: Passion, Responsibility, Flexibility, Creativity.

    Our goal is to provide high quality recruitment and consultancy services to interested candidates of the romanian labor market, by making them take the right step forward and match goals with individual plans.

    Cerinte

    • Orientare catre client si indeplinirea solicitarilor acestuia;
    • Experienta pe roluri asemanatoare (relatii clienti) timp de minim 6 luni;
    • Abilitati de comunicare, atat in limba romana cat si in engleza (scris si vorbit);
    • Spirit de echipa si initiativa, gandire analitica;
    • Cunoasterea pachetului MS Office (Word, Excel, Powerpoint).

    Responsabilitati

    • Gestionarea solicitarilor cu caracter general, specifice clientilor alocati, intr-o maniera profesionala si politicoasa;
    • Oferirea de informatii si consultanta clientilor din portofoliul alocat;
    • Mentinerea legaturii cu toate departamentele companiei, in vederea investigarii reclamatiilor clientilor;
    • Imbunatatirea imaginii serviciilor si produselor companiei;
    • Adoptarea unei atitudini orientate spre vanzari pentru a creste si dezvolta cifra de afaceri a companiei;
    • Intocmirea rapoartelor aferente clientilor alocati.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Concursuri interne cu premii motivante;
    • Masaj saptamanal la sediul companiei;
    • Spatiu de joc si relaxare - Masa de ping pong, masa de billiard;
    • Spatiu amenajat pentru masa de pranz cu o super priveliste panoramica;
    • Training in domeniu si pentru dezvoltare personala.
    • Echipa tanara, dinamica si mediul de lucru placut, pentru orice problema ai intampina, colegii te vor ajuta, avand o atitudine foarte proactiva.

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (45)