Asistent Vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Personnel Outsourcing active.

Vezi toate job-urile Asistent Vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Personnel Outsourcing
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Focsani
  • Pitesti
  • Targu Mures
  • Actualizat la: 12.05.2018

    Personnel Outsourcing, companie de recrutare si leasing de personal, de 10 ani pe piata din Romania cu doua branch-uri la nivel national ( Bucuresti / Brasov), suntem o companie intr-o constanta dezvoltare in domeniul resurselor umane integrate.

    Cerinte

    Esti pasionat de domeniul fashion si iti doresti o cariera in domeniu? Ai simt estetic si vrei sa lucrezi alaturi de o echipa tanara ? Atunci esti persoana pe care ne-o dorim !

    - Studii medii sau superioare
    - Persoana organizata, cu simt estetic dezvoltat
    - Abilitati foarte bune de comunicare
    - Excelente abilitati de comunicare si lucru in echipa;
    - Persoana organizata capabila sa gestioneze un volum mare de clienti.
    - Persoana cu simt de raspundere si initiativa
    - Fire sociabila, serioasa

    Responsabilitati

    - Inregistrare comenzilor de vanzare primite de la clienti
    - Verificare preturi agreate si disponibilitatea stocului;
    - Receptionarea marfii si aranjarea acesteia intr-o maniera estetic placuta

    Alte informatii

    Beneficii:
    - Salariu atractiv + tichete de masa
    - Discount pentru produsele magazinului.

    Bacau, Focsani,

    Aplica fara CV
    Craiova, Pitesti, Slatina,

    Aplica fara CV
    Sfantu Gheorghe, Sibiu, Targu Mures,

    Vezi job-uri similare (9)