Manager Administrativ/ Facility Manager

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile METRO Cash & Carry Romania active.

Vezi toate job-urile Manager Administrativ/ Facility Manager active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Achizitii - Logistica - Aprovizionare active pe Hipo.ro

Angajator: METRO Cash & Carry Romania
Domeniu:
  • Achizitii - Logistica - Aprovizionare
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 11.05.2018

    Compania METRO Cash & Carry România este parte integrantă a METRO Cash & Carry Internaţional şi a fost lansată oficial în România în luna octombrie a anului 1996, prin deschiderea primului centru de distribuţie, în Bucureşti, fiind totodată și prima companie care a introdus pe piața locală sistemul de vânzare cash & carry, cea mai moderna formă de comerț angro, cu plata la ridicarea mărfii.

    Cerinte

    Reprezintă compania în fața furnizorilor de servicii specifice, incheie contracte si gestionează bugetul alocat
    Este responsabil de managementul serviciilor de curatenie, managementul deseurilor, controlul daunatorilor si reciclare in magazinele METRO Romania
    Propune/ urmărește planul de executie pe domeniile mai sus mentionate
    Verifică activitatea echipelor de curățenie și tehnice
    Urmăreşte şi îmbunătățește indicatorii de performanță specifici