Consultant Telesales - Partener Orange

Angajator: Valoris Center
Domeniu:
  • Telecomunicatii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 20.04.2018

    Activam de mai bine de 10 ani in domeniul serviciilor de Business Process Outsourcing, avand 2 sedii in Bucuresti si Valcea.
    Gestionam proiecte in 7 limbi de circulatie internationala pentru companii de top ce activeaza in diferite industrii (pharma, retail, telecomunicatii, banking, IT, auto, etc.)

    Cerinte

    Rolul tau va fi sa:
    ​• Discuti cu clientii telefonic si sa afli ce li se potrivesti
    • Oferi informaţii corecte referitoare la produsele şi serviciile Orange;
    • Sa vinzi servicii de telefonie, TV şi internet in randul clienţilor existenţi.

    Responsabilitati

    Iar noi iti vom oferi:
    • Un program de lucru flexibil, 6h/8h/zi, in intervalul 10:00 – 20:00, de Luni până Vineri;
    • Acces la training-uri sustinute de specialisti si formare continuă;
    • Evenimente interne, concursuri motivaţionale, activităţi împreună cu echipa;
    • Salariul fix, bonuri de masă şi posibilitatea de a-ţi mări considerabil veniturile prin bonusuri;
    • Asigurare medicala privata.

    Trimite-ne CV-ul tau si in cel mai scurt timp te contactam pentru stabilirea unei discutii!