Agent Vânzări

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile qpas active.

Vezi toate job-urile Agent Vânzări active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: qpas
Domeniu:
  • Constructii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.05.2018

    Nothing is impossible. Every person has its place. Our role is to bring them together, with dedication and responsibility. Through expertise and concrete tools, we make sure that we. will find the right one for you. And we are doing so by personally knowing the candidates and the companies, evaluating them thoroughly and then searching what fits them best.

    Cerinte

    Pentru clientul nostru, o companie importatoare si distribuitoare de materiale de constructii cu o experienta de 21 ani pe piata romanesca, căutăm un Agent de Vânzări.

    Experiență, cunoștințe & abilități:
    • Experiență de cel puțin 1 an în vânzări directe;
    • Capacitate de întelege și învățare anoțiunilor tehnice din domeniul;
    • Abilități de organizare, negociere și putere de convingere;
    • Atitudine orientată spre satisfacerea cerințelor clienților;
    • Demn de încredere, serios, perseverent și încrezător în forțele proprii;
    • Capacitate de mediere, gestionare și rezolvare a problemelor;
    • Orientare către rezultat;
    • Permis conducere categoria B;

    Responsabilitati

    • Asigură promovarea și vânzarea directă a mărfurilor;
    • Prospectează piața și dezvoltă portofoliului de clienți pe zona alocata;
    • Acordară asistență tehnică și comercială clienților existenti;
    • Contactează clienţii potentiali cărora le prezintă produsele;
    • Menține legătura și dezvoltă relatiile cu clientii din portofoliu în scopul fidelizarii acestora;
    • Culege informaţii despre clienţi potentiali pentru creșterea cotei de piata în zona arondată;
    • Întâmpină nevoile clientilor existenti sau potențiali cu propuneri concrete de colaboarare ;
    • Negociează și prezintă ofertele pentru diverse proiecte;
    • Raportează informațiile legate de concurenta;

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Chitila,

    Vezi job-uri similare (55)