MANAGER PROIECT EXPANSIUNE

Angajator: REWE Romania - Penny Market
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: > 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 04.04.2018

    CANDIDATUL IDEAL:

    • Studii superioare finalizate;

    • Cunostinte avansate de MS Office;

    • Cunostinte foarte bune de limba engleza ; limba germana reprezinta un avantaj;

    • Capacitate de analiza si sinteza a datelor;

    • Atentie la detalii;

    • Abilitatea de a lucra la multiple proiecte ;

    • Proactivitate;

    • Capacitatea de a lucra in echipa dar si independent;

    • Integritate si onestitate;

    • Permis auto categ. B;

    • Excelente abilităţi de comunicare si de negociere. Experienta in contractare reprezinta un avantaj;

    • Experienta in Project Management sau autorizari constructii

    • Disponibilitea de a calatori in tara, in interes de serviciu;

    • Cunostinte de drept imobiliar;

    • Flexibilitate.

    DESCRIEREA JOBULUI:

    • Identifica locatiile targetate conform strategiei de dezvoltare a companiei;

    • Pregateste Studiul de Analiza pentru fiecare locatie in parte;

    • Procura documentele necesare in vederea edificarii asupra starii de fapt juridice a terenurilor/cladirilor ce urmeaza a fi achizitionate;

    • Colecteaza date cu caracter statistic cu privire la locatiile prelucrate cat si imprejurimile directe ale acestora;

    • Elaboreaza studii de amplasament pe locatiile targetate;

    • Negociaza si coordoneaza procesul de incheiere contracte de achizitie terenuri sau inchiriere spatii in vederea deschiderii de noi magazine;

    • Coordoneaza procesul de autorizare si deschidere a noilor magazine.

    BENEFICII:

    • Asigurare medicala privata;

    • Zile suplimentare pentru concediu de odihna;

    • Autoturism de serviciu;

    • Masa de pranz asigurata;

    • Posibilitati multiple de invatare si dezvoltare in cadrul companiei.