Functionar Administrativ-Craiova- entry level (part time)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Provident Financial Romania active.

Vezi toate job-urile Functionar Administrativ-Craiova- entry level (part time) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Angajator: Provident Financial Romania
Domeniu:
  • Banci
  • Secretariat - Administrativ
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 01.05.2018

    Suntem o echipă profesionistă şi primitoare şi împărtaşim aceleaşi valori: respect, responsabilitate, claritate. Succesul nostru se bazează pe oamenii nostri. Atragem, dezvoltăm şi păstrăm oameni talentaţi şi cu abilităţi extraordinare. Ca tine.

    Cerinte

    - bune abilităţi de comunicare
    - acurateţe
    - flexibilitate
    - cunoştinţe PC
    - MS Office
    - abilitatea de a lucra cu termene limită

    Responsabilitati

    - asigură suport administrativ în vederea dezvoltării şi eficientizării serviciilor operaţionale
    - este responsabil pentru soluţionarea cererilor venite din partea reprezentanţilor şi a membrilor echipei de conducere
    - verifică şi actualizează baza de date cu informaţii despre clienţii companiei pentru a asigura obţinerea în timp util a unor rapoarte corecte necesare pentru desfasurarea activitatii

    Provident Financial România este o companie britanică cu o viziune clară despre viitor. Aici oamenii sunt pe primul loc: angajaţii şi clienţii noştri, cu toate nevoile, planurile şi ambițiile lor. Suntem recunoscuţi în piaţă ca fiind prima instituţie financiară care, în 2006, a lansat împrumutul la domiciliu, după un model de afaceri cu o istorie de peste 130 de ani în Marea Britanie. Tot de atunci, oferim clienţilor noştri soluţii financiare simple şi transparente, adaptate propriilor planuri şi posibilităţi şi construim relaţii pe termen lung cu aceştia. Suntem o echipă profesionistă şi primitoare şi împărtaşim aceleaşi valori:respect, responsabilitate, claritate. Succesul nostru se bazează pe oamenii nostri. Atragem, dezvoltăm şi păstrăm oameni talentaţi şi cu abilităţi extraordinare. Ca tine.

    Având oportunităţi de carieră în peste 70 de oraşe din ţară, te aşteptăm să ne cunoşti mai bine şi să te alături echipei noastre, fie că eşti la început de drum, fie că eşti un specialist în domeniu.

    Craiova,

    Craiova,

    Aplica fara CV
    Craiova,