Junior Recruiter

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talentor Romania active.

Vezi toate job-urile Junior Recruiter active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Talentor Romania
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 02.05.2018

    Talentor Romania is the local branch of an international Human Resource solution provider and it's currently recruiting for the following role.

    Cerinte

    - Atentie la detalii, curiozitate si vedere de ansamblu;
    - Pasionat de interactiunea cu oamenii;
    - Atitudinea energica, determinarea catre rezultat;
    - Cunosterea limbii engleze la un nivel avansat;
    - Ar reprezenta un plus experienta in research sau recrutare;

    Responsabilitati

    - Identificarea potentialilor candidati pentru pozitiile vacante;
    - Selectia CV-urilor conform criteriilor agreate;
    - Contactarea candidatilor si programarea interviurilor;
    - Elaborarea short list-ului si sustinerea interviurilor;
    - Oferirea de feedback candidatilor cu privire la statusul procesului de recrutare;
    - Expunere la proiecte "end-to-end"

    Alte informatii

    Te asteptam cu mare drag sa faci parte din echipa noastra!

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (15)