Back Office Support - Iasi

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AgroConcept active.

Vezi toate job-urile Back Office Support - Iasi active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Angajator: AgroConcept
Domeniu:
  • Agricultura
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Iasi
  • Actualizat la: 19.04.2018

    AgroConcept este unicul importator si distribuitor autorizat pe piata din Romania al New Holland Agriculture si unic distribuitor pentru brandurile Kverneland si Casella.

    Cerinte

    Ne-ar placea sa te cunoastem daca:
    • ai studii superioare,
    • ai gandire analitica si atentie la detalii,
    • ai abilități de operare a calculatorului,
    • ai bune abilitati de comunicare,Cunoasterea sistemului ERP constituie un avantaj.

    Responsabilitati

    Atributii si responsabilitati:
    • inregistrarea datelor in sistemul ERP (Microsoft Dynamics Nav) conform procedurilor,
    • emiterea contractelor de prestari servicii si furnizare de piese de schimb in conditiile aprobate,
    • contactarea clientilor pentru recuperarea debitelor,
    • depunerea integrala a numerarului incasat in fiecare zi la banca, in contul unitatii,
    • evidenta intrumentelor de plata primite de la clienti,
    • verificarea documentelor emise si arhivarea acestora.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Posibilitate de dezvoltare profesională.
    • Lucru intr-o echipa tânară, energica si focusata pe atingerea obiectivelor;
    • Oportunitati de training
    • Telefon, laptop;
    • Bonuri de masa;
    • Asigurare de sanatate;
    • Programul de lucru este 8:00 - 17:00.

    Aplica fara CV
    Hybrid