Agent vanzari piese de schimb/ Spare parts Sales representatives - Braila

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile AgroConcept active.

Vezi toate job-urile Agent vanzari piese de schimb/ Spare parts Sales representatives - Braila active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Agricultura active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: AgroConcept
Domeniu:
  • Agricultura
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Braila
  • Actualizat la: 27.04.2018

    AgroConcept este unicul importator si distribuitor autorizat pe piata din Romania al New Holland Agriculture si unic distribuitor pentru brandurile Kverneland si Casella.

    Cerinte

    Ne-ar placea sa te cunoastem daca ai:
    • minim studii medii cu diplomă de Bacalaureat sau studii superioare,
    • abilitati de negociere si comunicare,
    • focusat spre rezolvarea rapida a problemelor,
    • cunostinte peste medie de operare PC,
    • cunosterea unei limbi straine, preferabil engleza,
    • experienta in domeniu agricol sau domenii conexe poate constitui un avantaj,
    • Permis de conducere categoria B.

    Responsabilitati

    Atribuții principale:
    - prezintă și promovează direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clienții potențiali și cei existenți.
    - prospectează în permanență piața în vederea identificării de noi clienți și a creșterii cotei de piață a produselor /serviciilor în zona în care acționează.
    - menține permanent legătura cu clienții existenți pentru fidelizarea acestora.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • posibilitate de dezvoltare profesională,
    • lucru intr-o echipa tânară, energica si focusata pe atingerea obiectivelor,
    • oportunitati de training,
    • telefon, laptop, masina de serviciu
    • bonuri de masa,
    • bonusuri conform politicii companiei,
    • asigurare de sănătate.

    Aplica fara CV
    Braila,

    Bacau, Braila, Constanta,

    Aplica fara CV
    5000 - 6000 RON NET / luna
    Braila, Buzau, Galati,