Agent vanzari

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Arabesque active.

Vezi toate job-urile Agent vanzari active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Constructii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: Arabesque
Domeniu:
  • Constructii
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Ploiesti
  • Actualizat la: 25.04.2018

    Arabesque este o companie romaneasca de succes, cel mai mare distribuitor de materiale de constructii si finisaje, care activeaza in zona de industrie, inoveaza in permanenta si dezvolta serviciile oferite clientilor sai, constructorii: livrarea pe santier in cel mai scurt timp posibil in orice punct geografic, consilierea tehnica de specialitate, prelucrarea si fasonarea carcaselor pentru fundatii, mixarea tencuielilor, debitarea panourilor de lemn, seminarii, tehnologii si produse noi si nu in ultimul rand stocuri foarte mari si preturi competitive.

    Cerinte

    Studii superioare (reprezinta un avantaj studiile in domeniul tehnic)
    - Cunostinte in domeniul comercializarii si al utilizarii materialelor de constructii
    - Persoana comunicativa, cu abilitati de analiza si organizare
    - Permis de conducere categoria B

    Responsabilitati

    Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti pe zona alocata (constructori, revanzatori, clienti finali, etc) ;
    - Prospectarea pietei si promovarea produselor companiei (materiale de constructii si finisaje)
    - Negocierea conditiilor de livrare, modalitatilor de plata, termenelor de livrare si de plata, respectand procedurile firmei;
    - Analizarea cerintelor clientilor si acordarea consultantei privind caracteristicile produselor si conditiilor de vanzare;

    Alte informatii

    Beneficii:
    -Venituri motivante, masina si telefon de serviciu
    -Mediu de lucru profesionist
    -Posibilitati reale de afirmare si avansare in cadrul companiei

    Aplica fara CV
    Ploiesti,