Inginer mecanic - Chitila

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Farmacia Dona active.

Vezi toate job-urile Inginer mecanic - Chitila active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Farmacia Dona
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Chitila
  • Actualizat la: 25.04.2018

    Farmacia DONA este unul dintre cele mai apreciate nume in retailul farmaceutic din Romania, cu o reputatie solida construita în cei peste 30 de ani de activitate. În fiecare zi, în oricare dintre cele peste 320 de Farmacii DONA vei intra, vei fi întampinat cu atentie, grija, dar mai ales cu respect. La fel ca tine, peste 2,5 milioane de pacienti trec lunar pragul Farmaciilor DONA.

    Peste 2.500 de profesionisti în domeniul sanatatii lucreaza în Grupul DONA, cu totii fiind devotati unui scop comun, acela de a asigura servicii farmaceutice la cel mai înalt nivel calitativ.

    Alatura-te si tu echipei DONA!

    Cerinte

    Candidatul ideal
    Experienta in mecanica/electrica de minimum 3 ani
    Studii superioare tehnice
    Abilitati de organizare, planificare si prioritizare a activitatilor
    Atentie la detalii
    Cunostinte de operare PC: MS Office
    Carnet categoria B

    Responsabilitati

    Verifica si asigura functionarea instalatiilor si a echipamentelor din dotarea depozitului
    Intocmeste planul de revizii si mentenanta al instalatii si echipamentelor din dotarea depozitului
    Urmareste derularea in conditii optime a contractelor de mentenanta pentru instalatiile si echipamentele din cadrul depozitului
    Analizeaza costurile de mentenanta si propune modalitati de imbunatatire
    Participa la procesul de instalare a utilajelor si echipamentelor noi, conform standardelor companiei
    Participa la instruirea personalului tehnic din depozit si a operatorilor de la banda de colectare
    Intervine pentru remedierea defectiunilor aparute la echipamentele din dotarea depozitului
    Mentine legatura cu firmele specializate care au pus in functiune instalatiile din depozit pentru remedierea problemelor aparute in perioada de garantie
    Este responsabil de instruirea personalului din depozit pe partea de IGSU.

    BUCURESTI, Otopeni, Ploiesti,

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (125)