Process Improvement Specialist Slovakian

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile VIVRE DECO active.

Vezi toate job-urile Process Improvement Specialist Slovakian active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: VIVRE DECO
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 24.05.2018
    Remote work: On-site
    Scurta descriere a companiei

    Vivre started to develop its business in 2012, becoming the most important online retailer on the Romanian market, as well as a large part of Central and Eastern Europe maintaining both its original starting culture and passion and desire to build something wonderful!

    With more than 300 professionals forming the Vivre community, we emphasize both our clients, suppliers, and our motivating work environment. We deal with difficult situations in improving user experience, finding and sorting products, automating logistics operations and warehouse processes, advancing customer interactions, refining reports and data, marketing and accounting efficiency.

    We believe that all areas of our business are touched by professional people.

    Cerinte

    Odborník na zlepšovanie procesov v slovenskom jazyku

    Pripoj sa k tímu zákazníckej podpory Vivre!
    Učíme sa spoločne rásť v najúspešnejšom start-up-e rumunského elektronického obchodu!

    Veľmi dôležitý pre nás je Tvoj spôsob bytia. V súčasnosti v našom tíme potrebujeme proaktívnych kolegov
    orientovaných na hľadanie riešení prostredníctvom veľmi dobrej komunikácie tak v rámci
    tímu, ako aj vo vzťahu s našimi klientmi.

    Spoliehame sa na Teba, že budeš mať potrebné zručnosti:
    • Zvýšenú pozornosť venovanú detailom, zodpovednosť, spravodlivosť, serióznosť a dobrú organizácia času;
    • Schopnosť analyzovať a identifikovať situácie vytvorené vo vzťahu s klientmi a riešiť nepredvídané prípady;
    • Schopnosť sústrediť sa na viaceré úlohy súčasne ako i schopnosť rozhodovať;
    • Pozitívny prístup, proaktivitu, sebamotiváciu a tímový duch;
    • Chuť a schopnosť učiť sa a zlepšovať sa.

    Preto považujeme za potrebné, aby si mal:
    • Ukončené vysokoškolské vzdelanie;
    • Dobré komunikačné a písomné schopnosti v slovenskom jazyku;
    • Písomné a ústne komunikačné zručnosti v angličtine - aspoň na strednej úrovni;
    • Stredné pracovné znalosti v MS Office (hlavne Word a Excel) - sú výhodou.

    Responsabilitati

    Čo budeš robiť?
    Pre začiatok budeš robiť nasledovné aktivity:
    • Aktualizácia a kontrola stavu objednávok zákazníkov odoslaných v systéme IT;
    • Sledovanie objednávok zadaných zákazníkmi a stav produktu počas dodacej lehoty;
    • Pochopenie a spracovanie požiadaviek zákazníkov prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo
    facebooku počas celého procesu doručovania vhodným uplatnením právneho a obchodného rámca;
    • Poskytovanie podpory a navrhovanie výhodných riešení k požiadavkám zákazníka v súlade s
    postupmi a pravidlami.
    Postupom času Ti budú pridelené komplexnejšie úlohy, ktoré Ti pomôžu rozvíjať svoje zručnosti:
    • Sledovanie a zabezpečenie doručenia balíkov odoslaných zákazníkom spoločnosti a zabezpečenie komunikácie
    s kuriérskou spoločnosťou pre správnosť doručenia;
    • Vypracovanie rôznych vyhodnotení a analýz týkajúcich sa kategórií zákazníkov, objednávok alebo činností;
    • Centralizácia problémov získaných prostredníctvom e-mailu alebo telefónu, ich vyriešenie spolu s inými
    oddeleniami a zapájanie sa do stratégie ich riadenia;
    • Skúmanie a implementácia riešení pre sťažnosti / požiadavky / potreby klientov;
    • Poskytovanie podpory pri realizácii rôznych organizačných projektov spolu s ďalšími oddeleniami (Akvizície, Logistika,
    Marketing, IT).

    Alte informatii

    • Pochopenie a spracovanie požiadaviek zákazníkov prostredníctvom e-mailu, telefónu alebo facebooku počas celého procesu doručovania vhodným uplatnením právneho a obchodného rámca;
    • Poskytovanie podpory a navrhovanie výhodných riešení k požiadavkám zákazníka v súlade s postupmi a pravidlami.

    • Sledovanie a zabezpečenie doručenia balíkov odoslaných zákazníkom spoločnosti a zabezpečenie komunikácie s kuriérskou spoločnosťou pre správnosť doručenia;
    • Centralizácia problémov získaných prostredníctvom e-mailu alebo telefónu, ich vyriešenie spolu s inými oddeleniami a zapájanie sa do stratégie ich riadenia;
    • Poskytovanie podpory pri realizácii rôznych organizačných projektov spolu s ďalšími oddeleniami (Akvizície, Logistika, Marketing, IT).

    Prečo sa pripojiť k tímu zákazníckej podpory Vivre?
    • Motivačný platový balíček (pevný plat, stravné lístky a bonus na základe výsledkov);
    • Lekárske predplatné u jedného z najlepších súkromných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti v Bukurešti;
    • Podpora pre počiatočný výcvik v rámci tímu a možnosť rozvoja;
    • Pripojenie sa k mladému, zodpovednému, multikulturálnemu a dynamickému tímu;
    • Pracovná zmluva na dobu neurčitú;
    • Pracovná doba: 8 hodín denne. Od pondelka do piatku, od 9.00 do 18.00, vrátane 1 hodiny obedňajšej prestávky.

    O VIVRE
    Sme on-line predajca špecializovaný v Home& Lifestyle, ktorý je aktívny na 8 európskych trhoch: Rumunsko, Bulharsko, Maďarsko, Chorvátsko, Poľsko, Slovensko, Slovinsko a Česká republika. Náš tím sa skladá z viac ako 200 ľudí: nákupcovia, výrobcovia obsahu, vývojári, obchodníci, prevádzkári a logistika. Naším cieľom je byť hlavnou destináciou nákupu klientov
    pre domácnosť a životný štýl a byť inšpiráciou v krajinách východnej a strednej Európy. Čakáme so záujmom Tvoj životopis!
    Ak nás presvedčíš, že sme v súlade, pozveme Ťa na rozhovor, aby sme sa spoznali, ako i na krátku skúšku zručností a skúseností.

    Job-uri similare care te-ar putea interesa:

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Hybrid

    Hybrid

    Vezi job-uri similare (147)