Agent vanzari-imobiliare

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ANG Holding active.

Vezi toate job-urile Agent vanzari-imobiliare active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ANG Holding
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.04.2019
    Scurta descriere a companiei

    Te asteptam in echipa noastra!

    Cerinte

    Candidatul Ideal:

    •Persoana dinamica, sociabila, adaptabila, cu initiativa, serioasa, rezistenta la stres si capabila sa gestioneze situatiile neprevazute;
    • Persoana implicata, hotarata, axata pe rezultat, fiind capabila de eforturi de lunga durata si regularitate;

    Responsabilitati

    Responsabilitatile postului:

    • Administrarea şi dezvoltarea portofoliului de clienţi;
    • Evaluarea corecta a cererilor clienţilor şi întocmirea de oferte;
    • Vizionarea proprietăţilor în vederea obtinerii informaţiilor complete şi promovarea imobilelor;
    • Panificarea activitătii de vânzare/inchiriere şi a celorlalte activităţi implicite;
    • Follow-up in permanenta cu privire la clientii companiei;
    • Participarea la intalniri, evenimente de profil, etc.;
    • Informarea constanta a clientilor si identificarea necesitatilor acestora;

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Training-uri GRATUITE;
    • Comisioane motivante din vanzari;
    • O echipa in care te poti dezvolta;
    • Mediu de lucru placut.

    Aplica fara CV
    2000 - 6000 RON NET / luna
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (83)