Secretara

Vezi toate job-urile Lagardère Travel Retail Romania active.

Vezi toate job-urile Secretara active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Altele active pe Hipo.ro

Angajator: Lagardère Travel Retail Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 19.04.2018

    Lagardère Travel Retail este lider global în industria de retail destinat călătorilor. Operând peste de magazine pe liniile de business Travel Essentials, Duty Free & Fashion și Foodservice în aeroporturi, gări și alte platforme situate în 42 de țări și teritorii, Lagardère Travel Retail a generat vânzări de 2,9 miliarde de euro în 2021 și 5,5 miliarde de euro în 2019.

    Cerinte

    - Studii superioare – finalizate sau in curs;
    - Cunostinte limba engleza – nivel avansat;
    - Excel – nivel mediu;
    - Word, Outlook, Internet;
    - Foarte bune abilități de comunicare, organizare si relaționare;
    - Persoană serioasă, dinamică și responsabilă;
    - Atenție distributivă

    Responsabilitati

    - Preia și direcționeaza apelurile telefonice;
    - Primeste vizitatori și anunța persoanelor de contact din companie;
    - Asigura protocol in cadrul intalnirilor;
    - Preia, înregistreaza si distribuie corespondența la departamentele implicate;
    - Plaseaza comenzi de rechizite și consumabile de birou și alte materiale necesare funcționării biroului; mentine relatia cu furnizorii si urmareste bugetul pentru rechizite;
    - Plaseaza comenzi consumabile (apa, cafea, produse de curatenie, medicamente ) si mici piese de mobilier;
    -Mentine legatura cu agentia de turism ( rezervari hotel, transport, etc);
    -Mentine legatura cu proprietarul cladirii pentru asigurarea mentenantei;
    -Asigura suport Directorului General.

    Alte informatii

    - Mediu de lucru tanar, dinamic;
    - Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Giurgiu, Ilfov,

    BUCURESTI, Ilfov, Otopeni,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (214)