Sef Tura Productie Sandwich-uri

Angajator: Lagardère Travel Retail Romania
Domeniu:
  • Altele
  • Productie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 18.04.2018

    Lagardère Travel Retail este una dintre cele patru divizii ale Grupului Lagardère și este lider global inovator în industria de retail pentru călători. Divizia globală operează 4.500 de magazine prin conceptele Travel Essentials, Duty Free și Foodservice în aeroporturi, gări și alte concesiuni din 34 de țări și generează vânzări de 4 miliarde EUR.

    În România, compania este prezentă pe piață de peste 20 de ani, acoperind segmente multiple de retail (News & Convenience, Gifts & Souvenirs și Foodservice), pe mai multe canale: comerțul din zonele de tranzit (de ex. aeroporturi, gări, metrou), galerii comerciale, malluri, centre de afaceri și instituții publice.

    Lagardère Travel Retail Romania operează în prezent o rețea de peste 250 de magazine, cu un portofoliu de opt branduri, dintre care cele mai cunoscute sunt INMEDIO, RELAY, 1 MINUTE și SO! COFFEE.

    www.lagardere-tr.ro

    Cerinte

    • Experienta lucru in bucatarie, activitati simple (feliere, preparare si asamblare produse proaspete);
    • Atentie la detalii, comunicare buna, lucru in echipa, rezistenta la stres;
    • Abilitati de organizare si coordonare;
    • Disponibilitate lucru in tura de noapte;
    • Cunostinte de baza operare PC;
    • Minim studii medii.

    Responsabilitati

    • Organizeaza activitatea echipei din centrul de productie (4 – 5 angajati), in vederea onorarii comenzilor in timp util catre magazine;
    • Lucreaza alaturi de ceilalti angajati la prepararea efectiva a produselor;
    • Se preocupa de mentinerea unei atmosfere de colegialitate si ajutor reciproc;
    • Raspunde de calitatea produsul finit, prin respectarea retetelor de preparare (sandwich-uri, salate);
    • Raspunde de pastrarea echipamentului din bucatarie in stare buna de functionare, respectand programele de curatare si intretinere periodice.

    Alte informatii

    • Salariu fix+bonuri de masa+25% spor de noapte;
    • Tichete cadou Paste si Craciun, Carduri de reduceri in reteaua Inmedio si 1 Minute;
    • Masa asigurata de catre companie;
    • Program flexibil;
    • Training de specialitate;
    • Oportunitatea de a promova.