Cash Collection - Franceza

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ManpowerGroup Romania active.

Vezi toate job-urile Cash Collection - Franceza active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: ManpowerGroup Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: part-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 19.04.2018

    De peste 70 de ani, ManpowerGroup reprezinta puntea de legatura intre milioane de persoane si piata muncii, prin brandurile sale Manpower, Experis, ManpowerGroup Solutions si Right Management. Compania este prezenta pe piata din Romania din 2003, iar in acesti ani peste 400 de clienti si zeci de mii de candidati au avut incredere in noi pentru a le oferi flexibilitatea, agilitatea, talentele, competentele si oportunitatile de care au nevoie. Indiferent daca va aflati la inceput de drum, sau sunteti profesionisti experimentati, brandurile ManpowerGroup va pot oferi oportunitatile potrivite de a va dezvolta, a dobandi noi abilitati si competente, a fi expusi la proiecte pline de provocari si a creste profesional.

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    •Cunoasterea limbii franceze la un nivel avansat
    •Ne orientam catre candidati cu o inclinatie acuta catre consultanta, cu experiențe profesionale anterioare in sectorul activitatii de recuperare de creante si asistenta administrativa. Sunt binevenite experientele profesionale antecedente in sectorul juridic sau economic, financiar, comercial (experienta reprezinta un avantaj si nu este un criteriu eliminatoriu).
    •Profilul candidatului dezirabil, disponibil sa impartaseasca ritmul unei piete cu un nivel ridicat de competitivitate, in constanta evolutie, intruneste criterii de dinamism, orientare catre munca in echipa, deschidere catre invatarea continua, proactivitate si autonomie in invatare.
    •Ne concentram catre persoane cu disponibilitate pentru desfasurarea activitatii de munca in schimburi cu alternanta saptamanala. Program de lucru part-time: 6h/zi sau 4h/zi

    Responsabilitati

    Descrierea jobului:

    •Activitatea consta in a contacta telefonic persoane rau platnice pentru a recupera debite, stabilind termene de plata si modalitati de plata.
    •Solicitam aptitudini de comunicare si negociere dezvoltate, performanta in adaptarea la un climat organizațional dinamic, orientare catre obiective si bune cunostinte de operare calculator.

    •Acordam candidatilor nostri oportunitatea de a fi integrati intr-un mediu de munca organic, antrenant si in plina dezvoltare, cu garantia formarii si invatarii active si continue.
    •Un pachet salarial atractiv ( salariu fix – spre exemplu 1800 de lei pentru 6 ore + bonusuri in functie de rezultate )
    •Program de lucru: de Luni pana Vineri

    Remote