Specialist retelistica

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile HR friend active.

Vezi toate job-urile Specialist retelistica active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Hardware active pe Hipo.ro

Angajator: HR friend
Domeniu:
  • IT Hardware
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Timisoara
  • Actualizat la: 19.03.2018
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Studii superioare într-un domeniu tehnic (constituie un avantaj);
    - Experiență profesională de minim 2 ani în domeniu pe un post similar (instalare, configurare echipamente de rețea: router, switch, server);
    - Înclinație tehnică;
    - Cunoștințe de configurare echipamente de rețea, instalare software ;
    - Cunoștințe operare PC (Windows, MacOS, MS Office);
    - Limba engleză vorbit/scris nivel mediu;
    - Permis auto categoria B;
    - Persoană organizată, cu abilități de comunicare, spirit de echipă, dinamic și orientat către client.

    Responsabilitati

    Instalare, configurare, diagnosticare, reparare echipamente de birouri de tipul: PC-uri, laptop-uri, imprimante, copiatoare, multifuncționale, fax-uri, reparație și configurare sisteme PC, configurare echipamente networking - router, switch și servere.

    Alte informatii

    Beneficii:

    - Salariu competitiv;
    - Bonus financiar oferit în funcție de performanțe și implicare;
    - Cursuri de specialitate;
    - Oportunități de dezvoltare profesională într-o companie specializată în furnizarea produselor și serviciilor IT;
    - Mașină de serviciu + Telefon mobil.

    Timisoara,

    Timisoara,

    Timisoara,

    Vezi job-uri similare (7)