Educator/Invatator gradinita si scoala privata in zona Marriott

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile DARE active.

Vezi toate job-urile Educator/Invatator gradinita si scoala privata in zona Marriott active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Educatie - Training active pe Hipo.ro

Angajator: DARE
Domeniu:
  • Educatie - Training
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.05.2018

       DARE (Development Advice & Resources) is a consultancy company with a focus on helping organizations realize the potential in their people and on helping people discovering their talents. Services are organized into four areas: People Strategy; Organizational Performance; Talent Management; Adoption and Change Management Execution.

    Cerinte

    - experienta in domeniul pedagogic ca educator;
    - este important sa empatizeze cu copiii, sa-i iubeasca, sa relationeze bine cu restul colegilor;
    - experienta in lucrul cu copiii prescolari - minimum 2 ani;
    - buna cunoastere a programei de invatamant;
    - calificare: educator/invatator;
    - tinuta morala si vestimentara adecvate;
    - intocmirea si respectarea planificarii saptamanale;
    - originalitate in activitatea didactica.

    Responsabilitati

    - planificarea si proiectarea activitatilor instructiv- educative, inclusiv sesiuni dedicate de comunicare cu cei mici;
    - organizarea si amenajarea mediului educational;
    - organizarea activitatilor extrascolare (evenimente, consultatii cu parintii).

    Oferim posibilitatea unei colaborari pe termen lung, un mediu de lucru foarte placut si un salariu foarte motivant.

    BUCURESTI,