Contabil

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Stericycle Romania active.

Vezi toate job-urile Contabil active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Stericycle Romania
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 08.06.2018

    Stericycle România este una dintre companiile importante din domeniul managementului deşeurilor periculoase generate de sectoarele: farmaceutic, veterinar, medical şi industrial. Cu investiţii de peste 30 milioane de euro în staţii regionale proprii de incinerare şi sterilizare a deşeurilor medicale, flotă proprie de transport autorizat şi o echipă de 300 de angajaţi, compania deţine experienţa, cunoştinţele şi resursele pentru a asigura un grad sporit de protecţie clienţilor săi, cu respect față de mediu și grijă pentru sănătatea oamenilor.

    Cerinte

    Ce ne dorim?

    - absolvent studii superioare economice;
    - experienta de minim 2 ani in domeniu;
    - cunostinte solide de contabilitate si fiscalitate;
    - cunostinte Excel – nivel avansat;
    - autonomie, capacitate de a evalua situatii, atentie distributiva;
    - putere de concentrare, atentie la detalii;
    - capacitatea de a lucra in echipa.

    Responsabilitati

    Rol si responsabilitati

    - inregistrarea facturilor de la furnizori precum si a altor documente contabile, conform procedurilor existente;
    - inregistrarea extraselor bancare;
    - verificarea corectitudinii si a legislatiei intocmirii documentelor fiscale;
    - reconcilieri clienti si furnizori;
    - realizarea diverselor rapoarte atat periodice cat si ad-hoc;
    - oferirea suportului contabil pentru celelelate departamente.

    Ce oferim?

    - pachet salarial atractiv;
    - bonusuri de performanta;
    - bonuri de masa;
    - decontare transport in comun;
    - acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata si iti vei dezvolta cariera prin prisma multor proiecte interesante si de amploare.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Cluj Napoca,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI, Cluj Napoca, Iasi, Job national