French Customer Support (Cod 308)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile WeDOHR active.

Vezi toate job-urile French Customer Support (Cod 308) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Turism active pe Hipo.ro

Angajator: WeDOHR
Domeniu:
  • Turism
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 25.11.2018

    Echipa WeDoHR, cu o experiența de peste 10 ani in domeniul Resurselor Umane oferă servicii complete, profesionale si dedicate nevoilor specifice ale clienților in sfera managementului resurselor umane.
    Rolul WEDOHR, ca furnizor de servicii de recrutare pentru clientii nostri, este acela de a permite partenerilor sa se concentreze pe dezvoltarea afacerilor si de a prelua rolul de a identifica si a atrage cei mai potriviti candidati pentru organizatiile partenere.

    Cerinte

    Limba franceza nivel avansat
    Limba engleza nivel avansat
    Abilitati de comunicare si relationare
    Atentie la detalii si capacitatea de a gestiona mai multe proiecte concomitent.

    Responsabilitati

    Gestionarea relatiei cu clientii B2B pentru pietele din Franta si Belgia;
    Gestionarea relatiei cu furnizorii de servicii (servicii hoteliere, rent a car, etc) pentru pietele din Franta si Belgia;

    Alte informatii

    Beneficii
    Salariul net-minim 3500 de lei, in functie de experienta pe un post similar
    Bonuri de masa de 300 lei
    Bonus de performanta
    Asigurare medicala