Specialist Invoicing

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Talent Stream active.

Vezi toate job-urile Specialist Invoicing active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Angajator: Talent Stream
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 14.05.2018

    Talent Stream is looking to join forces and place candidates who:
    - Have minimum three (3) years worth of experience
    - Throughout their career, have achieved excellent results they are proud of
    - Are looking for the right organization where they can make a long-lasting, positive contribution

    Modern recruitment requires a higher degree of professionalism and client service standards which exceed the ones practiced today on the Romanian market.

    Cerinte

    • Studii superioare sau echivalente, completate de o ampla experienta in domeniu
    • Minim 2-3 ani experienta practica in domeniul de activitate
    • Buna cunoastere a pachetului Microsoft Office (Microsoft Excel, Microsoft Word, Microsoft Outlook)
    • Cunostinte bune de SAP MM și FI utilizate in activitatea proprie si cunostinte generale de SAP la nivel de echipa
    • Abilitati de a se adapta intr-un mod eficient la sarcini si situatii noi si complexe, dovedind flexibilitate in modul de gandire si de actiune

    Responsabilitati

    • Gestionarea eficienta a serviciilor de facturare pentru toti utilizatorii din cadrul companiei
    • Furnizearea rapoartelor solicitate la timp și respectand nivelul de calitate asteptat
    • Verificarea in sistemul de management al flotei, toate facturile primite astfel incat sa fie in acord cu contractele in vigoare
    • Furnizarea documentației de suport pe baza facturilor primite pentru departamentele Comercial și Controlling
    • Pregatirea tuturor documentelor necesare pentru refacturarea afiliatilor și le trimite catre departamentul de Contabilitate
    • Pastrarea legaturii cu utilizatorii flotei companiei, dealer-i auto și service-uri
    • Asigurarea unui proces eficient de facturare a furnizorilor
    • Oferirea de suport si recomandari tehnice privind furnizorul de autovehicule, achizitionarea de autovehicule, mentenanta si reparatii
    • Raporteaza direct Team Leader-ului in toate domeniile de activitate, dupa cum este cerut
    • Pregatirea si prezentarea rapoartelor complexe, precum si rapoartelor non-standard / la cerere, intr-o maniera corecta, completa si la timp

    Aplica fara CV
    5000 - 7000 RON NET / luna
    Hybrid

    Aplica fara CV
    5000 - 5500 RON NET / luna
    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (69)