Relationship Manager - Micro Companies ING Ofiice Brasov Eroilor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ING Bank Romania active.

Vezi toate job-urile Relationship Manager - Micro Companies ING Ofiice Brasov Eroilor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Banci active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ING Bank Romania
Domeniu:
  • Banci
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 13.05.2018

    ING Bank Romania is part of ING Group, a global international financial institution, which offers banking services to over 38.4 million individual customers, companies or institutions in over 40 countries.
    Founded in 1994, ING Bank Romania is the fourth bank in the top 10 local banks, according to assets, and the only bank with organic growth, without acquisitions of customer portfolios or other banks. ING Bank Romania is a universal bank with over 1.7 million customers in three business segments: individuals (retail), SMEs and Mid-Corporate companies and Wholesale Banking.
    ING's mission is to empower people to stay a step ahead in life and in business.

    Cerinte

    Daca stii despre tine ca:
    Ai studii superioare in domeniul economic si cunostinte de analiza financiara;
    Iti place sa negociezi si esti orientat/a catre obtinerea celor mai bune rezultate;
    Iti este familiar domeniul bancar si ai experienta anterioara in activitatea de vanzare produse destinate IMM-urilor;
    Stii sa imbini lucrul in echipa cu atingerea obiectivelor individuale

    Responsabilitati

    Ce faci in acest rol?
    Promovezi produsele si serviciile bancare ale ING Bank destinate companiilor de tipul: microintreprinderi, start-up-uri, PFA-uri, profesii liberale;
    Analizezi piata, identifici clienti in scopul promovarii catre acestia a serviciilor si produselor bancare: linii de credit, credite de investitii, depozite, conventii salariale;
    Gestionezi portofoliul de clienti existenti, oferi consultanta permanenta acestora si ii sprijini in realizarea operatiunilor, dezvoltand totodata relatii pe termen lung;
    Acorzi suport clientilor in procesul de vanzare si post-vanzare;
    Participi activ la realizarea target-ului de vanzari si la atingerea obiectivelor calitative

    Alte informatii

    Vino in echipa ING Office. Te asteapta:
    Experiente de invatare centrate pe competente precum comunicare si negociere;
    O organizatie orientata catre clienti si pasionata de idei indraznete;
    Colegi veseli si ambitiosi, gata oricand sa te ajute.

    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (38)