Real Estate Broker

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile ANG Holding active.

Vezi toate job-urile Real Estate Broker active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Imobiliare - Real Estate active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: ANG Holding
Domeniu:
  • Imobiliare - Real Estate
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.04.2019
    Scurta descriere a companiei

    Te asteptam in echipa noastra!

    Cerinte

    Esti o persoana serioasa, dinamica, sociabila, iti doresti independenta financiara, esti orientat catre client si iti doresti sa ai cele mai bune rezultate ?
    Noi iti oferim un loc in echipa ANG Holding intr-un sistem de lucru performant prin care poti castiga venituri peste medie.

    Responsabilitati

    Responsabilitati:
    - promovarea ofertelor companiei, mentinerea relatiilor cu clientii companiei, intocmirea si prezentarea de oferte clientilor, crearea unui portofoliu propriu de clienti si proprietari, intermedieraea tranzactiilor intre vanzator si comparator/ proprietar - chirias.

    La noi gasesti tot suportul de care ai nevoie pentru a te dezolta atat profesional cat si personal:
    - mod de lucru standardizat;
    - softuri performante;
    - spatiu de lucru modern;
    - training-uri gratuite;
    - un mediu de lucru profesionist, organizat și eficient.
    Cerem corectitudine, seriozitate, responsabilitate cat si bune abilitati de comunicare si negociere.

    Hai sa facem cunostinta!

    BUCURESTI,

    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Vezi job-uri similare (86)