Consilier Vanzari - Constanta

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile TBI Group active.

Vezi toate job-urile Consilier Vanzari - Constanta active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: TBI Group
Domeniu:
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Constanta
  • Actualizat la: 11.06.2018

    TBI Bank Romania, TBI Leasing si TBI Credit furnizeaza acces la solutii financiare inovatoare, digitale, integrate, creditarea fiind baza activitatii noaste comerciale. Facem parte din grupul 4finance Holding – cel mai mare grup european de credite de consum accesibile online si pe dispozitive mobile si ne dorim sa cream o comunitate de experti talentati si foarte experimentati, gata sa isi ofere serviciile clientilor din toata Europa.

    Cautam persoane care sa ne provoace prin pasiunea, ingeniozitatea si ideile lor si daca doriti sa va alaturati echipei noastre, ne anuntam entuziasmati in a va cunoaste.

    Cerinte

    - Serios si sa inspire incredere potentialilor clienti;
    - Vesel si optimist, increzator in fortele lui si dornic sa invete lucruri noi;
    - Sa aiba macar studii medii, studiile superioare vor fi apreciate;
    - Sa aiba o experienta cat de mica in vanzari.

    Responsabilitati

    - Promoveaza produsele companiei in vederea realizarii targetului de vanzari;
    - Desfasoara activitate de marketare pe teren conform programului de activitate al echipei;
    - Desfasoara activitati de promovare a produselor companiei la punctele de lucru ale marilor angajatori in ideea gasirii de potentiali clienti;
    - Ofera support clientilor in vederea completarii aplicatiilor de credit;
    - Semneaza impreuna cu clientii contractele de credit;
    - Pastreaza relatia cu clientii din portofoliu.

    Alte informatii

    - O echipa puternica, cu realizari deosebite;
    - Pachet salarial care contine pe langa salariu fix comisioane si prime lunare;

    Calarasi, Constanta, Slobozia,

    Constanta,

    Aplica fara CV
    Constanta,

    Vezi job-uri similare (34)