Consilier Relatii Clienti Call - Center

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile UPC Romania active.

Vezi toate job-urile Consilier Relatii Clienti Call - Center active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Telecomunicatii active pe Hipo.ro

Angajator: UPC Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Telecomunicatii
  • Tip job: full-time
    Nivel job: Student/Absolvent
    Orase:
  • Cluj Napoca
  • Actualizat la: 05.05.2018

    Suntem prezenți în peste 300 de localități cu serviciile noastre de televiziune (digitală, analogică și prin satelit) și telefonie, conectăm 1.179.500 de clienți la universul digital, prin tehnologii de ultimă generație, oferim customer experience și ne bucurăm de un portofoliu bogat de produse și servicii, unele aduse în premieră în România.
    Alege să fii și tu unul dintre membrii echipei UPC România!

    Cerinte

    Candidatul ideal:

    • Vrei sa lucrezi intr-un mediu de lucru placut?
    • Reusesti sa-ti expui ideile clar si cu usurita?
    • Vrei sa inveti sa-ti pui in valoare calitatile intr-un mediu profesional?
    • Iti place sa identifici nevoile persoanelor cu care relationezi, propunandu-le solutii rapide?

    Atunci vrem sa te cunoastem

    Responsabilitati

    Responsabilitati:

    • Urmaresti si rezolvi cazurile de natura comerciala (preia apelurile de la clienti care solicita informatii comerciale: informatii asupra contului clientului, facturi , plati, servicii, oferte noi etc.)
    • Identifici nevoile clientilor si oferi solutii
    • Te asiguri ca solutiile oferite si agreate cu clientul sunt procesate in contul acestuia

    Alte informatii

    Beneficii

    • Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala
    • Program de munca flexibil, adaptat nevoilor tale
    • Pe langa un salariu atractiv iti oferim abonament medical si alte facilitati de interes personal

    Cluj Napoca, Floresti,

    Aplica fara CV
    4000 - 5000 RON NET / luna
    Cluj Napoca,