HR Assistant - Brasov

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Majorel Romania active.

Vezi toate job-urile HR Assistant - Brasov active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: Majorel Romania
Domeniu:
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
    Orase:
  • Brasov
  • Actualizat la: 02.03.2018

    Majorel este unul dintre principalii furnizori de BPO din întreaga lume. Compania are peste 48.000 de angajați în 28 de țări din întreaga lume, având poziția de lider de piață în Europa, Orientul Mijlociu și Africa, Asia și America. Majorel proiectează și produce soluții personalizate pentru diferite tipuri de business-uri, acoperind o gamă largă de procese comerciale prin oferirea de servicii integrate

    Cerinte

    • Pasiune pentru domeniul Resurselor Umane;
    • Studii superioare in curs/finalizate intr-unul din domeniile Psihologie/Sociologie/Stiinte Economice/Drept;
    • Initiativa si proactivitate;
    • Abilitati excelente de comunicare;
    • Cunostinte de limba engleza la nivel avansat;
    • Cunostinte de limba germana reprezinta un avantaj;
    • Cunostinte MS Office.

    Responsabilitati

    • Ofera suport in activitatea de recrutare si selectie;
    • Actualizeaza permanent baza de date cu candidati;
    • Sustine interviurile telefonice cu candidatii;
    • Pastreaza legatura cu firmele de recrutare;
    • Actualizeaza dosarele de personal.

    Aplica fara CV
    Hybrid

    Aplica fara CV
    Brasov, Sfantu Gheorghe,

    Aplica fara CV
    Brasov,

    Vezi job-uri similare (13)