Programator ajutor

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Marquardt active.

Vezi toate job-urile Programator ajutor active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in IT Software active pe Hipo.ro

Angajator: Marquardt
Domeniu:
  • IT Software
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Job la nivel national
    Actualizat la: 31.05.2018

    Marquardt este o companie in continua dezvoltare, atat la nivel local cat si international.
    Oferim oportunitati nelimitate pentru dezvoltarea profesionala, promovand totodata principii solide si pasiunea pentru automotive.
    Activitatea si mediul nostru de lucru sunt caracterizate prin dinamica, spirit de echipa si inovatie.
    Cautam persoane creative si motivate care sa ne ajute in modelarea viitorului.

    Te invitam sa faci parte din echipa de succes Marquardt!

    Cerinte

    •Cunostinte de baza in domeniul dezvoltarii SW;
    •Experienta in programare orientata pe obiecte;
    •Cunostinte de lucru cu baze de date relationale;
    •Experienta in programare de sisteme specifice Microsoft (.NET, C#, Visual Studio), consituie un avantaj;
    •Cunoasterea limbii engleze la nivel avansat;
    •Abilitati de comunicare, organizare, initiativa proprie, spirit analitic, gandire logica.

    Responsabilitati

    •Activitati care combina aptitudinile analitice si de proiectare cu cunostinte adecvate de tehnologie software si hardware in vederea definirii, proiectarii, realizarii, testarii, implementarii si modificarii sistemelor informatice ce contin software ca principala componenta;
    •Utilizarea software-ului standard, a aplicatiilor software si a unor biblioteci de programare in cadrul unui spectru de performanta prestabilit;
    •Testarea, in conditii de utilizare, a software-ului generat;
    •Remedierea defectiunilor si a erorilor;
    •Intocmirea documentatiei necesare programarii.