REFERENT FACTURARE

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile MAIRON active.

Vezi toate job-urile REFERENT FACTURARE active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Contabilitate Finante active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Secretariat - Administrativ active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Vanzari active pe Hipo.ro

Angajator: MAIRON
Domeniu:
  • Contabilitate Finante
  • Secretariat - Administrativ
  • Vanzari
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 30.03.2018

    MAIRON Galați SA este o companie românească, extinsă la nivel național, care desfăsoară activităti de producţie si de comerţ. În Găești, compania are o fabrică de ţeavă sudată de construcţii şi un centru de procesare în care se debitează tablă subţire şi se fasonează oţel beton. Activitatea de comerţ este puternic susţinută de un stoc variat şi de mari dimensiuni de produse metalurgice - peste 70 000 tone, de dotările logistice ale fiecărui punct de lucru - spaţii mari de depozitare acoperite, poduri rulante / macarale pentru materiale grele, şi de flota de camioane proprie.

    Cerinte

    Esti persoana pe care o cautam daca:
    - ai experienta de min 2 ani intr-un post similar
    - ai cel putin studii medii
    - detii cunostinte avansate de utilizare PC (MS Office) - cunostintele de WizCount reprezinta avantaj
    - ai cunostinte solide de contabilitate primara si/sau gestiune
    - esti o persoana organizata, atenta la detalii, riguroasa, adaptabila
    - iti face placere sa lucrezi cu publicul

    Responsabilitati

    In postul nostru, noua colega/noul coleg va trebui sa:
    - intocmeasca facturi / avize in conditii de maxima operativitate si corectitudine
    - verifice instrumentele de plata (CEC, BO, OP)
    - incaseze numerar si prin POS, si sa emita bonuri fiscale
    - arhiveze / tina evidenta formularelor cu regim special si a altor documente cu care lucreaza
    - intocmeasca diverse rapoarte
    - realizeze punctaje in fisele clientilor

    Alte informatii

    Iti oferim:
    - Instruire
    - Salariu atractiv
    - Tichete de masa, abonament de servicii medicale cu discount