Asistent Resurse Umane (magazin)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Leroy Merlin active.

Vezi toate job-urile Asistent Resurse Umane (magazin) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Resurse Umane - Psihologie active pe Hipo.ro

Angajator: Leroy Merlin
Domeniu:
  • Resurse Umane - Psihologie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 1 - 5 ani experienta
    Orase:
  • Craiova
  • Actualizat la: 29.03.2018

    La LEROY MERLIN Romania, suntem o echipă unită și dedicată pentru a răspunde mai bine cerințelor și nevoilor clienților noștri și pentru a le oferi cele mai bune servicii. Asigurăm astfel o ambianță plăcută în magazin și suntem siguri că energia noastră se transmite și clienților!
    Ne place să avem cu toții același set de valori: exemplaritate, respect, generozitate, simplitate, coerenţă, performanţă şi cinste cu care ne tratăm și clienții.
    În cei 7 ani de activitate, am creat 17 magazine situate în București și în marile orașe din țară: Craiova, Ploiești, Brașov, Sibiu, Cluj, Târgu Mureș, Constanța, Suceava, Bacău, Iași, Timișoara și Oradea.

    Cerinte

    • Motivaţie pentru o carieră în domeniul resurselor umane;
    • Foarte bune abilităţi de comunicare, relaţionare și ascultare;
    • Atitudine empatică, proactivă;
    • Foarte bune abilități de planificare și organizare;
    • Capacitate de lucru în echipă;
    • Dinamism și flexibilitate;
    • Cunoştinţe operare calculator

    Responsabilitati

    • Vei centraliza pontajele lunare pentru calculul salarial;
    • Vei întocmi rapoarte periodice (statistici, indicatori HR);
    • Vei întocmi adeverinţe şi alte documente specifice;
    • Vei gestiona dosarele de personal;
    • Vei participa la procesul de recrutare: identificarea și administrarea canalelor de recrutare, selectarea și contactarea candidaților, anunțarea rezultatelor proceselor de selecție, etc.;
    • Vei participa la procesul de integrare și formare pentru noii colegi.

    Aplica fara CV
    Craiova, Pitesti, Slatina,

    Hybrid