Operator Introducere Date - Limba Franceza

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile GABTEO HR active.

Vezi toate job-urile Operator Introducere Date - Limba Franceza active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Controlul calitatii active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Customer support - Client service active pe Hipo.ro

Angajator: GABTEO HR
Domeniu:
  • Controlul calitatii
  • Customer support - Client service
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 05.01.2020

    GABTEO HR – Companie de Consultanta, Executive Search, Head-Hunting si Recrutare de Personal.

    Cerinte

    • Studii medii/ superioare;
    • Cunostinte foarte bune de operare calculator (MS Excel, MS Word);
    • Competente de baza in matematica si abilitati de calcul;
    • Cunosterea limbii franceze – nivel mediu.
    • Bune abilitati de comunicare si organizare;
    • Atentie concentrata și distributiva;
    • Rezistenta la stres;
    • Orientare spre client;
    • Capacitatea de a lucra in echipa.

    Responsabilitati

    • Introducerea datelor de consum;
    • Verificarea, analizarea, corectarea si validarea datelor de consum;
    • Modificarea datelor de consum la cererea clientului;
    • Adaugarea estimarilor de consum in cazul unor date nefurnizate;
    • Actualizarea informatiilor despre client/proprietati;
    • Crearea suportului informatic corespunzator pentru clienti (pdf sau html);
    • Identificarea si raportarea problemelor tehnice ale modulelor/contoarelor.

    Alte informatii

    Beneficii:
    • Pachet salarial atractiv (plus tichete de masa si abonament medical);
    • Mediu de lucru tanar si dinamic;
    • Perspective de dezvoltare profesionala.

    Remote

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Remote

    Vezi job-uri similare (206)