Inginer Proiectant Junior (profil mecanic)

Acest job nu mai este activ!

Vezi toate job-urile Wise Human Systems active.

Vezi toate job-urile Inginer Proiectant Junior (profil mecanic) active pe Hipo.ro

Vezi toate job-urile in Inginerie active pe Hipo.ro

Angajator: Wise Human Systems
Domeniu:
  • Inginerie
  • Tip job: full-time
    Nivel job: 0 - 1 an experienta
  • BUCURESTI
  • Actualizat la: 23.01.2019
    Scurta descriere a companiei

    Cerinte

    - Studii: facultate cu profil mecanic (ideal TCM sau Mecanica)
    - Cunostinte de organe de masini
    - Cunostinte de rezistenta materialelor
    - Cunostinte de desen tehnic
    - Proiectare asistata de calculator AutoCAD 2D/3D si/sau CREO eventual Solid Works
    - Limba engleza si/sau italiana

    Responsabilitati

    Companie internationala cu vechime de peste 100 de ani, cu fabrica in Italia si centru de proiectare pompe centrifugale in Romania.

    Proiectare pompe centrifugale, hidraulice

    Alte informatii

    - Training de specialitate in Italia
    - Salariu fix cu majorari periodice
    - Bonuri de masa
    - Bonus de Paste si Craciun
    - Concediu de odihna 25 zile /an (din care 2 saptamani in luna august)
    - Contract determinat 6 luni, cu prelungire ulterioara
    - Program de lucru: Luni - vineri: 08:30 - 17:00

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    Aplica fara CV
    BUCURESTI,

    BUCURESTI, Otopeni, Chitila,

    Vezi job-uri similare (148)